Ad image

 

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ «MALIMISTA.IN.UA»

 

Шановні читачі, перед переглядом нашої інформаційної платформи приділіть уваги прочитанню даних умов. У разі виявлення незгоди з нижче зазначеними аспектами, не продовжуйте використання даного сайту.

 

1. Використання сайту

 

Інформаційний сайт «Malimista.in.ua» дозволяє Вам переглядати та зберігати публікації лише для некомерційного використання. Посилання на сайт є обов’язковою умовою для збереження авторських прав. Цими умовами використання сайту забороняється змінювати публікації даної інформаційної платформи, а також поширювати матеріали цього сайту на інших веб-ресурсах без відповідного посилання на «Malimista.in.ua».

 

2. Реєстрація на платформі «Malimista.in.ua»

 

Реєструючись на нашому інформаційному сайті, Ви погоджуєтеся надати свої контактні дані, а також достовірну інформацію про себе. При цьому Ви самі несете відповідальність за всі дії на сайті «Malimista.in.ua», виконані під Вашим логіном і паролем. Ви маєте повідомити нам про втрату реєстраційних даних, якщо це трапилося.

 

3. Публікації користувачів сайту

 

Якщо Ви залишаєте на сайті коментарі або звернення до редакції «Malimista.in.ua», Ви несете відповідальність за власні публікації. Забороняється публікація та розповсюдження незаконного матеріалу. Отже, загрозливі, незаконні дописи, які порушують авторські права чи моральні норми (або в будь-якій іншій формі порушує законодавство України), належать до Вашої зони відповідальності. Редакція за Ваші дописи відповідальності не несе. Також наш сайт забороняє без схвалення редакцією публікувати на цій платформі інформацію комерційного характеру.

 

4. Відмова від відповідальності

 

Інформаційний сайт «Malimista.in.ua» зберігає за собою право в будь-який час змінювати публікації, виставлені на цій платформі. У випадку, якщо інформація на сайті застаріє, редакція не зобов’язана її оновлювати.