Контора лісництва тут існувала ще від 1903 року. Будівля на чотири кімнати з великою залою й високою стелею має пічне опалення, її обігрівають дровами й донині.
Вона у доброму стані, адже збудована з висококласних лісоматеріалів старовинними майстрами, отинькована, й доглянута вже сучасними лісівниками. Перед будинком ростуть вікові ялини та липи, кущі гібіскуса та бузку. Цю садибу перетворять на музей лісу.
Як стало відомо, такі плани має Дарницьке лісопаркове господарство, яке володіє маєтком поміщика ще з часів більшовицької революції 1917 року.
Маємо план, що після перемоги, створимо у садибі музей й наповнимо експонатами, які стосуються нашого лісу. У нас збереглися як старовинні так і вінтажні інструменти, всі вони в доброму стані. Це сокири, знаряддя для догляду за лісом, яким понад сто років. А також різні види бензопил, механічних пристроїв, що використовувалися на початку 20-го століття. Тобто все, що за сто років у нас використовувалося,
розповідає директор Дарницького ЛПГ КО «Київзеленбуд» Михайло Явний.
Як повідомляють, у найстарішому лісництві біля Броварів є насадження, яким понад 160 років.
Музеї лісу — існують практично по всій Україні. Відомі зокрема у Костопільському лісгоспі, Рівненська область, Великоанадольський музей, Донецька область, Музей лісу й сплаву «Синьовирська поляна», Закарпатська область, та багато інших.
Після перемоги буде й у Києві, пишуть Малі Міста України.